Email
STP88765.jpg

Náramek z amazonitu s perlami a disky

Složení:Amazonitové korále 8mm, balijské sladkovodní perly 8 mm, postříbřené měděné broušené disky a magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou.
Délka (vnitřní obvod): 17 cm
Barva: pastelová tyrkysově zelená, perlově bílá
Číslo produktu: 130
Charakteristika: Něha, jemnost, ochrana, duchovní vývoj.
Ochrání před škodlivým elektrosmogem. Působí hojivě na citová traumata a tendenci stavět se do role oběti. Posiluje vitalitu a lpění na hmotných věcech. Podporuje duchovní vývoj svými schopnostmi zesilovat důsledky našich činů.Array
Prodejní cena750 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Šperk z amazonitu by měl patřit do vaší základní výbavy. Pohlcuje záření z telefonu, mikrovlnky, elektrických přístrojů. Hojí citová traumata, a pocit obětního beránka. zmenšuje obavy a strach. Odstraní negativní energii, když se rozčílíte. Posiluje vitalitu, zbavuje egoismu a lpění na věcech. Byl ceněn už v dávných civilizacích jako svatý kámen. Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Začátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Léčí zubní kaz, osteoporózu, nedostatek vápníku. Tlumí migrény. Pomáhá při porodu. Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánětu dýchacích cest. Posilují nervy.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,91 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.