Email
STP80682.jpg
STP80682.jpg STP80682.jpg_product

Náramek z apatitu, spinelu a turmalínu se stříbrem

Složení:.korále apatit A 8 mm, ceněný barevný odstín, turmalín korále AAA 8 mm, broušený černý spinel 4 mm, ručně vyrobené stříbro Hill tribe: motaný korál 11 mm, bicrown korále 7 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem, ocelovo-silikonové lanko.
Délka (vnitřní obvod): 16,5 cm (vnitřní obvod)
Barva: petrolejově modrozelená, černá
Číslo produktu: 264
Charakteristika:
Elegantní náramek pro motivaci, komunikaci, tvořivost a vášeň, ochranu před negativními energiemi, prosperitu a sebedůvěru, duševní rovnováhu a harmonii

Tento šperk v krásných teplých modrých a petrolejově zelených odstínech, v kombinaci s černou, má opravdu velmi komplexní účinky. Dodá energii, pomůže odstranit spory, zklamání a zvýšit tvůrčí schopnosti a intelekt. Na druhé straně zvyšuje empatii a sexuální energii. Navíc vám pomůže, pokud chcete zhubnout. Ochrání Vás účinně před negativní energií z přístrojů i lidí, zvýší sebedůvěru a psychickou vyrovnanost.
Array
Prodejní cena1.744 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

K krásný drahokam apatit není na povzbuzení apatie, jak by se mohlo zdát podle názvu, ale právě naopak. Zvyšuje jednak duchovní naladění, jednak energii a motivaci. Odstraňuje negativní postoje, lhostejnost, nepřátelství a vyvolává touhu po službě druhým. Pomáhá komunikaci, urovnává zmatky a spory. Je dobrý proti podrážděnosti a citovému vyčerpání. Zvyšuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Tím, že zvyšuje energii kundalini, podporuje fyzickou vášeň a odstraňuje zklamání

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.  

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.

 

 

Vliv na zdraví:

Apatit léčí kosti, chrupavky zuby, pomáhá vstřebávání vápníku. Potlačuje hlad a zvyšuje účinnost metabolismu. Snižuje malátnost a krevní tlak. Omezuje hyperaktivitu a autismus.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,61 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.