Email
STP88797.jpg

Náramek z avanturínu s perlami a disky

Složení:Růžový avanturín korále 8mm, balijské sladkovodní perly 7-8 mm, postříbřené měděné broušené disky a mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou.
Délka (vnitřní obvod): 16 cm
Barva: pastelová růžová, perlově bílá
Číslo produktu: 131
Charakteristika: Jemný šperk pro prosperitu, řízení lidí, empatii a duchovní vývoj
Tento šperk vám pomůže přitáhnout prosperitu, chrání před elektrosmogem a geopatogenními zónami. Zvyšuje empatii a schopnost řídit lidi, poskytuje ochranu před psychickým vysáváním. Podporuje duchovní vývoj svými schopnostmi zesilovat důsledky našich činů.
Array
Prodejní cena871 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Avanturín přináší prosperitu a majetek, chrání dům před geopatogenními zónami a vás před elektromagnetickým smogem. Pokud řídíte lidi a rozhodujete, pak je to kámen pro vás. Umožní vám vcítění do mysli druhých. Stabilizuje duševní stav a zvyšuje kreativitu. Uleví od zlosti a podráždění, podněcuje citlivost k druhým. Jeho neocenitelnou vlastností je schopnost obrany před psychickým vysáváním.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Začátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Avanturín léčí koktavost, neurózy, migrény, kožní problémy, oči, srdce, svaly, urogenitální systém. Snižuje krevní tlak, cholesterol, riziko arteriosklerózy a alergií. Podporuje klidný spánek.Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánětu dýchacích cest. Posilují nervy.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,91 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.