Email
STP85178.jpg

Náramek z fluoritu, měsíčního kamene, amazonitu a stříbra

Složení:Modrozelený fluorit 8 mm, matný amazonit 10 mm, měsíční kámen 10 mm, stříbrné korále 10mm, stříbrné mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka (vnitřní obvod): 15 cm
Barva:tyrkysově zelená, modrozelená průhledná, bílá
Číslo produktu: 105
Charakteristika: Luxusní, elegantní šperk
Tento náramek je velmi působivý kombinací tyrkysově zelených průhledných fluoritů, matných amazonitů, bíle opalizujícího měsíčního kamene a stříbrných korálů. Ochrání před škodlivým elektrosmogem. Působí hojivě na citová traumata a tendenci stavět se do role oběti. Posiluje vitalitu a lpění na hmotných věcech.


Array
Prodejní cena1.586 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Fluorit je silný ochranný kámen, který nám pomáhá naplnit náš osud. Dokáže zastavit manipulaci a nevhodný duševní vliv. Ochrání vás i před elektromagnetickým zářením a geopatogenními zónami. Je schopen překonat jakýkoliv nesoulad v těle. Uzemňuje a vstřebává duchovní energii. Pomůže vám překonat zafixované vzorce chování. Umí stmelovat skupiny k dosažení společného cíle. Pomůže vám i při učení tím, že spojí nové poznatky s těmi, které už známe. Pomáhá při duchovním vývoji. Ve stáří nám pomáhá uchovat jasný rozum. Léčí infekce, nachlazení, zuby, buňky a kosti. Pomáhá hojit rány. Odstraňuje skvrny na kůži a vrásky. Přispívá k obnově sexuální rozkoše. Pomáhá při komplikovaném těhotenství. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti. Šperk z amazonitu by měl patřit do vaší základní výbavy. Pohlcuje záření z telefonu, mikrovlnky, elektrických přístrojů. Hojí citová traumata, a pocit obětního beránka. Zmenšuje obavy a strach. Odstraní negativní energii, když se rozčílíte. Posiluje vitalitu, zbavuje egoismu a lpění na věcech. Byl ceněn už v dávných civilizacích jako svatý kámen. Začátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Fluorit léčí infekce, nachlazení, zuby, buňky a kosti. Pomáhá hojit rány. Odstraňuje skvrny na kůži a vrásky. Přispívá k obnově sexuální rozkoše. Pomáhá při komplikovaném těhotenství. Zelený navíc léčí žaludek a střeva, astma a alergie. Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku. Amazonit léčí zubní kaz, osteoporózu, nedostatek vápníku. Tlumí migrény. Pomáhá při porodu.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,49 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.