Email
STP85184.jpg

Náramek z kříšťálu se stříbrem a měsíčním kamenem

Složení:Křišťál dobarvovaný akvamarínovou modří 8 mm, postříbřené měděné broušené disky 6 mm, měsíční kámen korál 10 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka (vnitřní obvod): 16 cm
Barva: akvamarínově-tyrkysově modrá, bílá s mléčnými odlesky
Číslo produktu: 108
Charakteristika: Výrazný elegantní náramek pro silnou energii, zdraví, ženskost a intuici
Tento náramek je silný, a zároveň jemný. Přinese vám ochranu před negativní energií, dodá novou energii, harmonizuje, zvyšuje duševní schopnosti a posiluje zdraví. Pomůže vám zvýšit empatii a intuici a zklidnit emoce.
Array
Prodejní cena782 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

 

 

Vliv na zdraví:

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně. : Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

 

 

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.