Email
STP85169.jpg
STP85169.jpg STP85169.jpg_product

Náramek z levandulového ametystu se stříbrným květem

Složení:Levandulový ametyst 8 mm, stříbrný ručně vyráběná květina Hill tribe, stříbrné mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s pojistkou.
Délka: 16 cm
Barva: levandulově fialová
Číslo produktu:93
Charakteristika: Elegantní, něžný šperk se silnými vibracemi
Tento náhrdelník z krásného vzácného lila fialově zabarveného ametystu, podtrženého krásnou, jemnou stříbrnou květinou, vám bude nejen ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou. Dodá vám sílu a naději.Prodejní cena1.678 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy. Svými mimořádně vysokými vibracemi dokáže vzácný levandulový ametyst povzbudit i utišit i krční a srdeční čakru, má tedy blahodárný vliv na naše city a sebevyjádření a komunikaci. Vnese do vašeho života i okolí světlo a lásku.

 

Vliv na zdraví:

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,16 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.