Email
STP85021.jpg

Náramek z měsíčního kamene a křišťálu

Složení:.Měsíční kámen korále 7 mm, křišťál dobarvovaný akvamarínovou modří korál 8 mm, stříbrné broušené disky 6mm, stříbrné mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16 cm
Barva:bílá s modrými duhovými odlesky, akvamarínová modrá
Číslo produktu: 95
Charakteristika: Náhrdelník pro silnou energii, ochranu, empatii a intuici
Tento náramek je silný, a zároveň jemný. Přinese vám ochranu před negativní energií, dodá novou energii, harmonizuje, zvyšuje duševní schopnosti a posiluje zdraví. Pomůže vám zvýšit empatii a intuici a zklidnit emoce.
Array
Prodejní cena1.326 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

 

Vliv na zdraví:

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně. : Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,16 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.