Email
STP82057.jpg
STP82057.jpg STP82057.jpg_product

Náramek ze šedého měsíčního kamene s ametystem

Složení:Měsíční kámen 8 mm, broušený korál ametystu 10 mm, stříbrné oxidované disky, stříbrné korálky a magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka (vnitřní obvod): 16 cm
Barva: mléčně šedá s bílými odlesky, fialová
Číslo produktu: 371
Charakteristika: Elegance, ženskost, ochrana, harmonické milostné vztahy, psychická podpora.
Tento šperk je čistý a jednoduchý a velmi účinný. Podpoří ženskou citlivou energii a intuici. Ochrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou.

Array
Prodejní cena1.363 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy. 

 

Vliv na zdraví:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie). 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,71 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.