Email
WP_20171117_001.jpg

Pánský náramek apatit, turmalín, stříbro

Složení:.Apatit A 8 mm, stříbrné oxidované rozdělovače 7 mm, turmalín korále AAA, stříbrné zapínání - karabina.
Délka (vnitřní obvod): 19 cm
Barva: petrolejově modrozelená
Číslo produktu: 474
Charakteristika:
Elegantní náramek pro ochranu proti negativním energiím, motivaci, komunikaci, tvořivost a vášeň
Tento šperk v krásných teplých modrých a petrolejově zelených odstínech apatitu, kombinovaný s černým turmalínem, má opravdu velmi komplexní účinky. Nejlépe ze všech drachých kamenů ochrání proti elektrosmogu i mentálním útokům. Dodá energii, pomůže odstranit spory, zklamání a zvýšit tvůrčí schopnosti a intelekt. Na druhé straně zvyšuje empatii a sexuální energii. Navíc vám pomůže, pokud chcete zhubnout.

Array
Prodejní cena1.798 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Krásný drahokam apatit není na povzbuzení apatie, jak by se mohlo zdát podle názvu, ale právě naopak. Zvyšuje jednak duchovní naladění, jednak energii a motivaci. Odstraňuje negativní postoje, lhostejnost, nepřátelství a vyvolává touhu po službě druhým. Pomáhá komunikaci, urovnává zmatky a spory. Je dobrý proti podrážděnosti a citovému vyčerpání. Zvyšuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Tím, že zvyšuje energii kundalini, podporuje fyzickou vášeň a odstraňuje zklamání.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach.  Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

.

 

Vliv na zdraví:

 

Léčí kosti, chrupavky zuby, pomáhá vstřebávání vápníku. Potlačuje hlad a zvyšuje účinnost metabolismu. Snižuje malátnost a krevní tlak. Omezuje hyperaktivitu a autismus.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

 

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.