Email
STP86139.jpg
STP86139.jpg STP86139.jpg_product

Pánský náramek lapis lazuli, chryzokol, stříbro

Složení:přírodní lapis lazuli ś chryzokolem 8 mm, stříbrný, ručně tepaný oxidovaný korál 7*5, stříbrné zapínání- karabinka.
Délka: 19 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově zelená, kobaltově modrá
Číslo produktu: 390
Charakteristika:: Náramek se silnými vibracemi pro ochranu před negativní energií od lidí a před neštěstím, komunikaci, lásku a harmonii

Tento náramek jsem vyrobila ze vzácné kombinace lazuritu a chryzokolu, dvou mocných polodrahokamů. Lazurit je ochranným kamenem proti negativním energiím. Navíc odstraňuje konflikty, utrpení a neštěstí a pomáhá vzít život do vlastních rukou. Chryzokol je kamenem lásky a harmonie. Oba pomáhají při duševním rozvoji.
Array
Prodejní cena991 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání.

Chryzokol byl od dávnověku uctíván jako svatý kámen. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žit v souladu s celkem. Pomáhá soustředění v meditaci, zmírňuje neklid, pocity provinění, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pomáhá zvyšovat vědomí. 

Vliv na zdraví:

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

Chryzokol léčí horečky, bolesti v krku, uvolňuje napětí šíje, harmonizuje štítnou žlázu, zabraňuje tvorbě žaludečních vředu, zmírňuje křeče a poruchy zažívání.  Vyrovnává krevní tlak a neklidné srdce.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,37 g
0,37 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.