Email
STP823939.jpg_product

Pánský náramek mechový achát, onyx

Složení: Přírodní mechový achát korále mat 8 mm, stříbrné zapínání - karabina.
Délka: 19 cm (vnitřní obvod)
Barva: zelená
Číslo produktu: 393
Charakteristika:: Šperk pro uzemnění, duševní klid a mír, odvahu a vůli k životu

Tento náramek z nezvyklého mechového achátu a onyxu, vám pomůže poznat a přijmout sebe sama, odstraní pocity starých křivd a citových zklamání, přinese sebedůvěru, víru na naději Snižuje strach a posiluje sebekontrolu a uvážlivost..
Array
Prodejní cena504 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe a podporuje sebedůvěru. Překonává negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu. Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti. Mechový achát zvyšuje sebedůvěru, schopnost vycházet s lidmi, víru a naději.

Onyx dodává sílu v dobách velkého citového nebo tělesného stresu. Naladí vás na vnitřní vedení a dopomůže, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Usnadní poučení z minulosti, zvýší vaši sebedůvěru a přizpůsobení se podmínkám okolí. Hojí staré lítosti a smutky. Zvyšuje schopnost sebekontroly, snižuje strach a obavy. Pomáhá docházet k uvážlivým rozhodnutím. 

 

Vliv na zdraví:

Achát léčí oči, žaludek a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie. Mechový achát léčí infekce, nachlazení chřipku, záněty, kožní plísně a infekce.

Onyx udržuje v těle rovnováhu mužské a ženské energie. Léčí zuby, kosti, kostní dřeň, krevní poruchy a nohy. Pomáhá v léčbě sluchu a ostří zrak.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,37 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.