Email
STP823906.jpg

Pánský náramek sodalit, onyx, stříbro

Složení:Sodalit korále mat 8 mm, onyx korále mat 8 mm, stříbrné zapínání - karabinka.
Délka: 19 cm (vnitřní obvod)
Barva: tmavě modrá, černá
Číslo produktu: 396
Charakteristika:: Náramek pro zklidnění, stabilitu, rovnovánu, sebedůvěru a vnitřní vedení.

Tento elegantní náramek s krásným sodalitem má schopnosti uzemňovat energii, zklidnit rozháranou mysl, vnitřní zlobu, smutek a zahořklost, poznat sám sebe, naladit se na vnitřní vedení a stát se pánem svého osudu. Pomáhá sebekontrole, uvážlivosti, zmenšuje stres, strach a obavy.
Array
Prodejní cena551 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Sodalit posiluje koncentraci a inspiraci. Má hrubší a pomalejší vibrace než podobný lapis lazuli, je více spojen s hmotou. Intuitivní poznatky jsou tak snáze a konkrétněji realizovatelné. Podporuje logické myšlení a představivost, stabilitu a klid. Zklidňuje rozháranou mysl, posiluje odhodlání zůstat sám sebou, důvěru ve vlastní schopnosti. Učí nás žít v pravdě, podle své přirozenosti, zbavit se dogmat a předsudků. Uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe a podporuje sebedůvěru. Překonává negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu. Onyx dodává sílu v dobách velkého citového nebo tělesného stresu. Naladí vás na vnitřní vedení a dopomůže, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Usnadní poučení z minulosti, zvýší vaši sebedůvěru a přizpůsobení se podmínkám okolí. Hojí staré lítosti a smutky. Zvyšuje schopnost sebekontroly, snižuje strach a obavy. Pomáhá docházet k uvážlivým rozhodnutím.

 

Vliv na zdraví:

 Sodalit snižuje vysoký krevní tlak a horečku. Podporuje funkci žláz, reguluje látkovou výměnu, zvyšuje obranyschopnost proti infekcím a zánětům. Onyx udržuje v těle rovnováhu mužské a ženské energie. Léčí zuby, kosti, kostní dřeň, krevní poruchy a nohy. Pomáhá v léčbě sluchu a ostří zrak.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,37 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.