Email
WP_20171117_002.jpg

Pánský náramek turmalín, akvamarín, jadeit, stříbro

Složení:Akvamarín AA korále 8 mm, jadeit zelený korále 8 mm, turmalín AAA korále 8 mm, stříbrné antik rozdělovače 6 cm, stříbrné zapínání - karabina.
Délka: 19 cm (vnitřní obvod)
Barva: světle modrá, světle zelená, černá
Číslo produktu: 473
Charakteristika: Ochranný, posilující, aktivizující, a harmonizující náramek.

Tento elegantní pánský náramek má velmi komplexní účinky. Ochrání, přinese pomoc a naději v těžkých chvílích, pomáhá převzít osud do vlastních rukou a zrušit škodlivé sebeobranné naprogramování. Pomůže v nových začátcích i dotahovat záležitosti do konce. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Turmalín je nejefektivnějším drahým kamenem na ochranu proti škodlivým energiím z přístrojů a mentálním útokům i stresu.
Array
Prodejní cena1.268 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Jadeit je nejuctívanějším kamenem Dálného Východu. Je symbolem míru a klidu. Zelený je kamenem lásky ve všech rovinách – přináší citovou harmonii, ohleduplnost, laskavost, toleranci, kterými docílíme víc než rozkazy, odporem zlostí a vyčítáním. Podporuje meditaci, mírní duševní neklid, schopnost zachovat chladnou hlavu, zbavuje předsudků a podporuje aktivitu a dynamiku.

Onyx dodává sílu v dobách velkého citového nebo tělesného stresu. Naladí vás na vnitřní vedení a dopomůže, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Usnadní poučení z minulosti, zvýší vaši sebedůvěru a přizpůsobení se podmínkám okolí. Hojí staré lítosti a smutky. Zvyšuje schopnost sebekontroly, snižuje strach a obavy. Pomáhá docházet k uvážlivým rozhodnutím.

 

 

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Jadeit uvádí organismus do harmonie. Podporuje látkovou výměnu, funkci žláz, onemocnění sleziny, jater a ledvin, uvolňuje z močových cest ledvinové kameny, snižuje horečku. Léčí žaludek, zažívací problémy, žloutenku, koliky. Pomáhá při nočních můrách a nespavosti, tiší bolesti hlavy a migrény. Mírní nadměrné pocení ze stresu, ženám pomáhá otěhotnět i tišit bolesti při porodu.

Onyx udržuje v těle rovnováhu mužské a ženské energie. Léčí zuby, kosti, kostní dřeň, krevní poruchy a nohy. Pomáhá v léčbě sluchu a ostří zrak.

 

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.