Email
WP_20180806_006.jpg_product_product

Náušnice akvamarín, kyanit, topaz stříbrné pestíky

Složení: Kyanit mikro broušené rondely AAA 2.5 mm, akvamarín mikro broušené rondely 2-3 mm, topaz AAA mikro broušené rondely 2,5mm, stříbrné, ručně vyrobené pestíky Hill Tribe 4*6 mm, stříbrný drát, stříbrné mechanické náušnice
Délka:40 mm
Barva: tmavě modrá, světle modrá
Číslo produktu: 640
Charakteristika: Originální šperk pro vyrovnanost, štěstí, spokojenost a komunikaci.

Tento něžný, originální, šperk s vysokými vibracemi vám pomůže naladit se na vnitřní vedení, být sama sebou a získat klid a vyrovnanost. Zažene strach, zlepší komunikaci a naplní vaše srdce soucitem.Vysílá energii ochrany a klidu, naděje a víry v sebe. Podpoří seberealizaci, intuici a komunikaci, přinese lásku, štěstí.

Array
Prodejní cena1.905 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Kyanit vám přinese klid a vyrovnanost. Jeho vysoké vibrace podněcují duševní schopnosti a intuici a logické myšlení. Pomůže vám naladit se na vnitřní vedení a integritu. Vyvolává soucit a spokojenost a odbourává strach, iluze a bloky. Pomáhá sebevyjádření a komunikaci. Pokud máte pocit, že jste obětí neodvratného či neúprosného osudu, pomůže vám se od této představy oprostit a poradí, jak napravit minulé chyby.

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe. 

 

Vliv na zdraví:

Kyanit obnovuje vyváženou energii orgánů, stabilizuje geomagnetické pole. Léčí urogenitální problémy, krk, mozek, infekce a krevní tlak. Snižuje bolest. Odstraňuje nadváhu. Modrý kyanit léčí hlasivky a krk

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 9,91 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.