Email
20230403_102735.jpg

Náušnice akvamarín, tanzanit, topaz stříbrné pestíky

Složení: tanzanit mikro broušené rondely AAA 2.5 mm, akvamarín mikro broušené rondely 2-3 mm, topaz AAA mikro broušené rondely 2,5mm, stříbrné, ručně vyrobené pestíky Hill Tribe 4*6 mm, stříbrný drát, stříbrné mechanické náušnice
Délka:40 mm
Barva: tmavě modrá, světle modrá
Číslo produktu: 1001
Charakteristika: Originální šperk pro vyrovnanost, ochranu, meditaci, lásku a komunikaci.

Tento něžný, originální, šperk s vysokými vibracemi vám pomůže při meditaci. Spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Pomáhá najít své poslání a dosáhnout svých cílů. Vysílá energii ochrany a klidu, naděje a víry v sebe. Podpoří seberealizaci, intuici a komunikaci, přinese lásku, štěstí.
Prodejní cena1.959 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Tanzanit se svými vysokými vibracemi  umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe. 

 

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,67 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.