Email
20191121_125705.jpg_1

Náušnice lapis lazuli se stříbrnou filigranovou kapkou

Složení: Lapis lazuli broušené konektory se stříbrem 16 mm, stříbrné ručně vyráběné filigránové listy Hill tribe 12*20 mm, stříbrné zaklapovací závěsné náušnice.
Délka: 55 mm
Barva: kobaltově modrá
Číslo produktu: 713
Charakteristika: Výrazný ochranný šperk

Tyto výrazné náušnice zdobí nádherné zářivě modré lazurity se zlatými odlesky, připomínající noc plnou hvězd. Ochrání vás před duševními útoky, pomůže v neštěstí. Přinesou vám klid a soucit, čistotu charakteru a inspiraci.

Array
Prodejní cena1.671 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,71 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.