Email
20230526_100513.jpg

Náušnice modrý safír se stříbrným pírkem

Složení: Modrý přírodní nebarvený safír mikro broušené konektory 8 mm, stříbrné ručně vyrobené broušená pírka Hill tribe, stříbrné nýty, stříbrné zaklapovací náušnice.
Délka: 38 mm
Barva: tmavě modrá
Číslo produktu: 1076
Charakteristika: Něžný luxus, originalita, klid, moudrost, prosperita

Temně modré broušené safírové kapky jsou výrazné a krásně kontrastují s e stříbrnými pírky. Safír patří mezi nejmocnější drahokamy. Podporuje moudrost, klid, jistotu. Přináší prosperitu.
Prodejní cena2.180 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.

Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,31 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.