Email
WP_20180306_017.jpg_product_product
WP_20180306_017.jpg_product_product WP_20180306_017.jpg_product_product_product_product

Náušnice přírodní malachit broušené kapky, stříbro

Složení:přírodní nerekonstruovaný malachit broušené brioletky 14 mm, stříbrný ručně vyrobený oxidovaný květ Hill Tribe 5*8 mm, stříbrné nýty a závěsné náušnice.
Délka: 38 mm
Barva: sytě zelená, tmavě zelená
Číslo produktu: 500
Charakteristika:: Šperk se silnými vibracemi pro vývoj osobnosti, harmonii, sebepoznání a odstranění starých vzorců chování.

Šperk z malachitu otevírá srdce a otevírá možnost proměny. Hojí stará emocionální zranění, pomáhá odpuštění a probouzí v duši harmonii. Podporuje kreativitu a rychlé, správné rozhodování. Je ochranným kamenem proti negativním energiím.

Array
Prodejní cena1.717 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Malachit je velmi mocný kámen, který zelisuje kladné i záporné energie, pohlcuje negativní energie ze země i elektrosmog. Učí nás přijímat světlé i temné stránky života, přijímat s trpělivostí a klidem i zlo, a učí nás, že i nepřízeň osudu a neúspěch mají smysl pro náš vývoj. Malachit je pomocníkem všem, kteří poznají své vlastní chyby a chtějí se z nich poučit. Podporuje koordinaci obou mozkových hemisfér, a harmonizuje tak rozum s city. S jeho pomocí objevíme a odstraníme staré nefunkční vzorce chování a budeme si plně užívat života. Podporuje kreativitu a změnu, probouzí v nás lásku ke všemu živému. Působí hojivě na citové problémy a probouzí v duši harmonii a mír. Potlačuje ostych vyjadřovat city navenek, pomáhá docházet k rychlým a intuitivně správným rozhodnutím. Uvolňuje blokády a hluboká emocionální zranění, která nám brání ve vztahu odpouštět, odložit zatrpklost a milovat. 

Vliv na zdraví:

Podporuje sebeuzdravující proces, zejména v době rekonvalescence. Při nošení na srdeční čakře podporuje srdeční činnost. Podporuje funkci žaludku a sleziny. Léčí oslabený zrak, astma, koliky, otravy a menstruační problémy. Zmírňuje průběh roztroušené sklerózy.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,55 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.