Email
20220720_1134589.jpg
20220720_1134589.jpg 20220720_1134203.jpg_1

Náušnice přírodní tibetský tyrkys brioletky, stříbro 5

Složení: Starožitný přírodní tibetský tyrkys briolletky (kapky) 14 mm, sříbrné závěsné náušnice 19 mm.
Délka: 27 mm
Barva: tyrkysově modrozelená
Číslo produktu: 655
Charakteristika: Výrazný, mocný šperk pro ochranu, seberealizaci a lásku.

Tyto skvostné náušnice jsem vyrobila z vzácných, starožitných tibetských tyrkysů. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to láska, ochrana, seberealizace či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené howlity nebo magnezity.


Prodejní cena2.790 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi. Tibetský tyrkys je vynikající na léčení zablokované schopnosti sebevyjádření.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči. Tibetský tyrkys léčí navíc zablokovanou krční čakru.

Začátek formuláře

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,39 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.