Email
WP_20171114_02618.jpg
WP_20171114_02618.jpg WP_20171114_02618.jpg_product

Náušnice stříbrý květ korálu, levandulový ametyst

Složení: Stříbrné náušnice závěsné s levandulovým ametystem, stříbrný, ručně vyrobený květ korálu Hill Tribe 14*17 mm..
Délka:38 mm
Barva: světle fialová
Číslo produktu: 472
Charakteristika: Elegantní šperk se silnými vibracemi pro ochranu a lásku

Tyto originální náušnice s levandulovým ametystem zdobí krásný broušený květ korálu. Tento šperk vám bude nejen ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou.
Array
Prodejní cena2.600 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,9 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.