Email
STP81880.jpg_product_product_product
STP81880.jpg_product_product_product STP81880.jpg_product_product_product_product

Náušníce ilolit broušené kostky, měsíční kámen, stříbro

Složení: Měsíční kámen duhový AAA korále 4 mm, iolit AAA broušené kostky 7*9 mm, stříbrné visací náušnice, stříbrný nýt a korál..
Délka: 40 mm
Barva: bílá s modrými duhovými odlesky, tmavě modrá
Číslo produktu: 338
Charakteristika: Design, ženskost, intuice, empatie, duševní rovnováha, cílevědomost

Tento elegantní šperk je zároveň něžný a ženský, stejně jako je i měsíční kámen, který doplňuje krásné modré broušené kostky iolitu. Podpoří ve vás ženskou citlivou energii, zvýší emoční inteligenci. Uklidní přehnané emoce, zvyšuje empatii a duševní schopnosti. Udržuje psychickou rovnováhu, pomůže při závažných rozhodnutích.

Prodejní cena886 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Iolit, nazývaný také vodní safír, je podobně jako safír kamenem meditace. Uvádí do souladu duši a mysl. Podněcuje intuitivní schopnosti a pomáhá na duchovní cestě. Udržuje psychickou rovnováhu. Při závažných rozhodnutích ukazuje správný směr a pomáhá našemu odhodlání dosáhnout cíle. Snižuje strach z budoucnosti a deprese. 

Vliv na zdraví:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku. Iolit regeneruje zažívací trakt, pomáhá v jeho léčbě při nádorových onemocněních. Povzbuzuje funkci žláz, napomáhá látkové výměně. Snižuje krevní tlak, podporuje látkovou výměnu. Tiší bolesti a křeče.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,78 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.