Email
WP_20171207_005.jpg
WP_20171207_005.jpg WP_20171207_005.jpg_product

Náušnice levandulový ametyst a křišťál se stříbrem

Složení: Stříbrné náušnice závěsné, ametyst matné korále 10 mm, krišťál broušené korále 6 mm, stříbrné filigránové kloboučky 8 mm, stříbrné oxidované rondělovače 4 mm, stříbrné nýty, stříbrné crimp korálky.
Délka:42 mm
Barva: levandulově fialová, bílá čirá
Číslo produktu: 484
Charakteristika: Elegantní šperk se silnými vibracemi pro ochranu, energii a lásku

Tyto náušnice z matného levandulového ametystu a broušeného krišťálu, vám budou nejen ozdobou, tento šperk může svými mocnými účinky také ovlivnit váš život. Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou. Posiluje a harmonizuje energii, zvyšují duševní schopnosti a paměť.
Array
Prodejní cena775 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,10 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.