Email
20190125_131102.jpg_product_product_product
20190125_131102.jpg_product_product_product 20190125_131102.jpg 20190125_131102.jpg_product 20190125_131102.jpg_product

Náhrdelník achát, měsíční kámen, akvamarín,přívěs jaspis, stříbrné korále

Složení: Přírodní, nebarvený zelený achát korále 6 mm, měsíční kámen korále 6 mm, broušený akvamarín skvělá kvalita 4 mm, Ocean jaspis kabošon slza 19*29 mm, ručně vyrobené stříbrné oxidované Bali korále 7*12 mm 12 mm, stříbrné rozdělovače 4,3mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 45 cm
Barva: světle zelená, šedo-bílá, světle modrá
Číslo produktu: 637
Charakteristika: Šperk pro ochranu, harmonii, uzemnění, lásku odvahu, ženskost,naději, uskutečnění záměrů a duchovní rozvoj.
.
Tento elegantní šperk v pastelových barvách zdobí velká slza z jaspisu.s krásnou kresbou Má velmi komplexní a mocné účinky .Uzemňuje, pomáhá sebepřijetí, posiluje odvahu, lásku, kreativitu, vůli k životu. Harmonizuje čakry, snižuje stres a agresivitu, zvyšuje empatii a emoční inteligenci. Podporuje myšlení a organizační schopnosti a naplnění záměrů.
Array
Prodejní cena4.680 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe .Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti.

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Jaspis poskytuje oporu ve stresu, chrání a pohlcuje negativní energii, harmonizuje čakry. Poskytne vám odhodlání s naplnění všech záměrů. Také dodá odvahu proniknout ke kořeni problému a oporu při konfliktech. Vede k nezištnosti, skromnosti, soucitu, pochopení a trpělivosti. Pomáhá při rychlém uvažování a zvyšuje organizační schopnosti. Prodlužuje sexuální rozkoš.

 

Vliv na zdraví:

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie.

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Jaspis dodává tělu energii při dlouhodobých nemocech. Podporuje trávení a pohlavní orgány. Pomáhá při nadýmání, zácpě, potížích s ledvinami a močovým měchýřem.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,38 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.