Email
20210127_112601.jpg
20210127_112601.jpg 20210127_112542.jpg_1 20210127_124711.jpg_1 20210127_124634.jpg_1

Náhrdelník akvamarín, měsíční kámen, stříbrný přívěsek s jaspisem

Složení: Přírodní akvamarín super kvalita, stříbrný autorský přívěsek s oceánským jaspisem (kabošon slza 24*37 mm), stříbrné rozdělovače Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 44 - 64 cm (prodlužující řetízek)
Barva: , šedo-modro-bílá, světle modrá
Číslo produktu: 888
Charakteristika: Šperk pro ochranu, harmonii, odvahu, komunikační schopnosti, oporu při konfliktech, soucit, trpělivost, osobní rozvoj.
.
Tento elegantní šperk v pastelových mořských barvách zdobí originální přívěsek s nádherně vykresleným oceánským jaspisem. Má velmi komplexní účinky. Chrání, přináší pomoc, naději. Pomůže převzít život do vašich rukou, dotahovat záležitost do konce, komunikovat, zvládat konflikty. Vede k soucitu, nezištnosti, pochopení, trpělivosti. Harmonizuje čakry.
Prodejní cena7.807 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Jaspis poskytuje oporu ve stresu, chrání a pohlcuje negativní energii, harmonizuje čakry. Poskytne vám odhodlání s naplnění všech záměrů. Také dodá odvahu proniknout ke kořeni problému a oporu při konfliktech. Vede k nezištnosti, skromnosti, soucitu, pochopení a trpělivosti. Pomáhá při rychlém uvažování a zvyšuje organizační schopnosti. Prodlužuje sexuální rozkoš.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

 

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Jaspis dodává tělu energii při dlouhodobých nemocech. Podporuje trávení a pohlavní orgány. Pomáhá při nadýmání, zácpě, potížích s ledvinami a močovým měchýřem.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 16,28 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.