Email
20200724_201405.jpg
20200724_201405.jpg 20200724_201440.jpg_1 20200724_201316.jpg_1

Náhrdelník akvamarín, morganit,zlatý beryl, topaz, stříbrný květ

Složení: Beryly- akvamarín, růženín a zlatý beryl,ručně fazetované brioletky cibulky 6 mm, broušený topaz 2 mm, stříbrné motané rondely 6 mm a fazetované rondely Hilll Tribe 1,5 mm, sříbrné komponenty a zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: světle modrá, zlatožlutá, růžová
Číslo produktu: 754
Charakteristika: Jemný, něžný, ochranný, posilující, aktivizující šperk, přinášející štěstí, prosperitu a lásku.

Toto je originální náhrdelník pro vílu. Velké čiré, atypicky broušené zářivé nugety modrých, růžových a vzácných zlatých berylů doplňují bílé topazy. Disponuje mocnými vibracemi. Ochrání, přinese pomoc a naději v těžkých chvílích, pomáhá převzít osud do vlastních rukou a zrušit škodlivé sebeobranné naprogramování. Pomůže v nových začátcích i dotahovat záležitosti do konce. Napomáhá pozitivnímu pohledu na svět, podněcuje odvahu, snižuje stres. Pomáhá k dosažení úspěchu, lásky a štěstí, učí iniciativě a nezávislosti.
Prodejní cena3.779 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

Zlatý beryl pomáhá zvládnout životní problémy a odhodit zbytečnou zátěž. Napomáhá pozitivnímu pohledu na svět, podněcuje odvahu, snižuje stres. Pomáhá k dosažení úspěchu, učí iniciativě a nezávislosti. Otvírá korunní a solární čakru. Obnovuje ochablé city v manželství.

Topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe. Zlatý topaz vyvolává lásku a soucit, zahání strach a deprese, inspiruje, projasňuje mysl, nervový systém a celý organismus.

  

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

Beryl pomáhá orgánům vylučovat škodlivé látky a posiluje plicní a oběhovou soustavu. Pomáhá při léčení srdce, jater, žaludku a páteře, otřesu mozku a krčních infekcích.

Topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic. Zlatý topaz léčí nespavost, nechutenství, anorexii, epilepsii, dnu, neplodnost, zánět spojivek, vysoký krevní tlak, jaterní choroby, páteř, křečové žíly, zánět průdušek, kašel. Chrání před nachlazením.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,61g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.