Email
20230307_142458.jpg_1
20230307_142458.jpg_1 20230307_143044.jpg_1 20230305_074714.jpg

Náhrdelník akvamarín, stříbrný přívěsek ametystovým krápníkem

Složení: Akvamarín AAA broušené rondely 3 mm, autorský stříbrný přívěsek s plátkem ametystového krápníku, 17 mm, stříbrné fazetované koráky Hill Tribe, stříbrné zapínání.
Délka: 43 cm
Barva: světle modrá, světle fialová
Číslo produktu: 1046
Charakteristika: Něžný šperk pro ochranu, komunikaci, klid a harmonické partnerství

Tento něžný náhrdelník s autorským přívěskem jsem vyrobila ze dvou mých nejoblíbenějších drahokamů – akvamarínu a ametystu ve formě vzácného skvostného ametystového krápníku Jeho účinky jsou velmi silné, poskytne ochranu proti negativním energiím, stresu a strachu, posílí duševní i tělesné a komunikační schopnosti, rozvahu, intuici, klid, harmonii v partnerských vztazích. Pomůže vám zlomit nefunkční vnitřní naprogramování, vzít osud do svých rukou. V těžkých dobách pomůže smířit se se ztrátou a dodá naději.

Prodejní cena6.327 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy. Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Vliv na zdraví:

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie). Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,23 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.