Email
20200327_113606.jpg_1
20200327_113606.jpg_1 20200327_113807.jpg_1 20200327_113616 (2).jpg_1

Náhrdelník akvamarín, stříbrný přívěs s růženínem

Složení: akvamarín broušené rondely 4 mm, autorský stříbrný přívěsek list s madagaskarským broušeným růženínem 7 mm 55*20 mm, stříbrné facetované korálky 1,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 42,5 cm
Barva: jemně růžová, světle modrá
Číslo produktu: 759
Charakteristika: Něžný, jemný a ženský originální náhrdelník pro ochranu a lásku

Tento jemný náhrdelník s originálním přívěskem s kvalitním madagaskarským růženínem, je opravdovým klenotem pro duši. Ochrání, přinese pomoc a naději v těžkých chvílích, pomůže převzít váš osud do vlastních rukou a zrušit škodlivé sebeobranné naprogramování. Pomůže vám dotahovat záležitosti do konce. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti, přitahuje lásku a v stávajících vztazích obnovuje harmonii. Čistí prostředí od elektrosmogu, podporuje inspiraci a otevírá srdce.

Prodejní cena4.785 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.  

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově chorobě a stařecké demenci.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,36 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.