Email
20220203_145004.jpg
20220203_145004.jpg 20220203_145430.jpg_1

Náhrdelník ametyst s černou perlou a bílými perličkami 2

Složení: Ametyst korále AAA 4 mm, černá Peacock sladkovodní perla 10mm, bílé sladkovodní perličky 3-3,5 mm, stříbrné broušené disky 10mm stříbrné zapínání.
Délka:43 cm
Barva: fialová, smetanově bílá
Číslo produktu: 977
Charakteristika: Elegantní jemný šperk se silnými vibracemi

Tento jemný náhrdelník z výjimečného tmavě fialově zabarveného mikro broušeného ametystu s nezvykle krásně zabarvenou černo-fialovou perlou a krásnými, vzácnými malými bílými perličkami vám bude nejen ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou. Dodá vám sílu a naději a bude vás učit stát se lepším člověkem.
Prodejní cena3.608 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,110 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.