Email
20190626_203840.jpg
20190626_203840.jpg 20190626_203840.jpg_product 20190626_203840.jpg_product

Náhrdelník apatit, křišťál, stříbrný přívěs s apatitem

Složení: Apatit heishi korále AAA 5,5 mm, ledový křišťál AAA mikro-broušené rondely 8 mm, ručně vyrobené stříbrné rozdělovače 6 mm a točené tuby 5,5 mm originální ručně tepaný přívěs s apatitem 40 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko..
Délka: 42 cm
Barva: tyrkysově zelená
Číslo produktu: 672
Charakteristika: Originální, výrazný náhrdelník pro energii, motivaci, komunikaci, tvořivost a vášeň

Tento náhrdelník v krásné tyrkysově zeleného apatitu s ledovým křišťálem, zdobí nádherný elegantní orientální stříbrný přívěs. Má opravdu velmi silné účinky. Dodá energii, zvýší duševní schopnosti, pomůže odstranit spory, zklamání a zvýšit tvůrčí schopnosti a intelekt. Na druhé straně zvyšuje empatii a sexuální energii. Navíc vám pomůže, pokud chcete zhubnout.
Array
Prodejní cena6.991 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

Krásný apatit není na povzbuzení apatie, jak by se mohlo zdát podle názvu, ale právě naopak. Zvyšuje jednak duchovní naladění, jednak energii a motivaci. Odstraňuje negativní postoje, lhostejnost, nepřátelství a vyvolává touhu po službě druhým. Pomáhá komunikaci, urovnává zmatky a spory. Je dobrý proti podrážděnosti a citovému vyčerpání. Zvyšuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Tím, že zvyšuje energii kundalini, podporuje fyzickou vášeň a odstraňuje zklamání.

Vliv na zdraví:

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

Apatit léčí kosti, chrupavky zuby, pomáhá vstřebávání vápníku. Potlačuje hlad a zvyšuje účinnost metabolismu. Snižuje malátnost a krevní tlak. Omezuje hyperaktivitu a autismus.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 17,25 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.