Email
20210402_192226.jpg

Náramek auralit, madagaskarský růženín, jahodový křišťál, stříbro, náušnice auralit

Složení: Přírodní auralit AAA korále 9 mm, madagaskarský růženín AAA korále 8 mm, jahodový křišťál AAA korále 8 mm, ručně vyrobené Hill Tribe stříbro, sříbrné magnetické zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: starorůžová, fialová, červená, růžová, černá
Číslo produktu: 898
Charakteristika: Náramek pro léčení a spirituální rozvoj, lásku, osobní rozvoj

Tento šperk je opravdu něco extra. Nejstarší drahý kámen na zemi v sobě obsahuje vesmírné zázračné energie. S jeho pomocí zvýšíte své vědomí, spirituální schopnosti, napojení na druhé, pocítíte božskou lásku, humanismus a spojení s Matkou Zemí. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši. Působí blahodárně na duševní rovnováhu, snižuje deprese, stres, podráždění. Harmonizuje čakry. Umožňuje spojení andělskou sférou i energií Matky Země. Pomáhá přinést do života lásku a léčit traumata. Pohlcuje, ukládá, čistí, harmonizuje a nabíjí energii. Přináší spojení s božskou láskou.
Prodejní cena4.298 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Auralit je krystal, starý nejméně 1,2 bilionu let  a obsahuje všechny zázračné vesmírné energie. Okamžitě se spojí s energií majitele.  Je kombinací 23 drahých kamenů - ametystu, křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidocrocitu, cacoxenitu, titanitu, ajoitu, hematitu, magnetitu, pyritu,pyrolusitu, zlata, stříbra, platiny, niklu, mědi, železa, limonitu, sphaleritu, covellitu, chalcopyritu, gialitu, bornitu. Znásobuje vibrace ostatních drahých kamenů. Čistí korunní čakru, harmonizuje všechny čakry, má komplexní léčivé účinky. Vyvolá ve vás důvěru v sebe, vaši práci i vaše okolí. Zvyšuje psychické vědomí, intuici a spojuje s andělskou sférou. Jeho vibrace posílí vaše fyzické tělo a umožní vám projevit vaše talenty a dát je do služeb jak osobního, tak  i planetárního rozvoje. Tento drahý kámen disponuje velmi mocnou silou a vysokými vibracemi. Pomáhá přeměně našeho světa na vyšší vibrace. Pokud ho budete nosit při meditaci, zvýšíte své intuitivní a spirituální schopnosti, zvýšíte své vědomí, telepatické schopnosti a posílíte své celkové zdraví. Napomáhá meditaci, koncentraci, fyzickému léčení, spojení s energií Matky země a andělské sféry,chrání psychiku, uzemňuje, léčí emocionální traumata, otevírá srdce, chrání před negativitou. Umožňuje pocítit božskou lásku, vysvobodit se z pout nezdravých vztahů. Podporuje pozitivní myšlení a pocity, ideály humanismu. Pomáhá naladit se na pocity a myšlenky druhých. Přináší štěstí, zvyšuje mentální kapacity, emocionální podporu. Pomáhá uzemnění, harmonizaci čaker, fyzického, mentálního a astrálního těla, léčení zranění a narušené aury, vyrovnanost,  Energie jednotlivých krystalů se v tomto minerálu vzájemně posilují a vytvářejí symbiotický efekt. Efektivně léčí tělo, mysl a duši. Pomáhá se spojením se zdrojem bytí, přivoláním krásy, harmonizací energetického pole, odstraňuje konflikty ega. Funguje jako zrcadlo duše, napojení na astrální energie. Stimuluje optimismus, diplomacii, schopnost překonávat překážky, zlepšuje schopnost přijímání informací, Dává mladistvost i odolnost proti negativním myšlenkám. Vyrovnává mužské a ženské aspekty. Pomáhá odhalit podvody a zrady, zvyšuje intuici, stimuluje 3. oko a komunikační schopnosti. Pomáhá proměnit sny v realitu, uvolňuje blokády a umí otevřít korunní čakru, spojuje s dávnými vesmírnými civilizacemi. Vyrovnává energii kořenové čakry a čístí negativní energie. Přitahuje enegie všech aspektů života, posiluje vstřícnost, účast,  interakci, doplňuje osobní síly. Aktvuje čakry a prožívání štěstí tady a teď, naplňuje pocitem, že život je radostný.

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání.  Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů. Jahodový křišťál přináší spojení s nejvyšší božskou láskou.

 

Vliv na psychiku: 

Auralit léčí celé tělo.

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty.
Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,86 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.