Email
20210405_112501.jpg
20210405_112501.jpg 20210405_113255.jpg_1 20210402_192938.jpg_1

Náhrdelník auralit, pozlacené stříbro

Složení: Přírodní auralit broušené korále 4 mm, ručně vyrobené, 24k pozlacené Hill Tribe stříbro, silně pozlacené magnetické zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: starorůžová, fialová, červená, růžová, černá
Číslo produktu: 906
Charakteristika: Náhrdelník pro léčení a spirituální rozvoj, lásku, osobní rozvoj.

Tento šperk je opravdu něco extra. Nejstarší drahý kámen na zemi v sobě obsahuje vesmírné zázračné energie. S jeho pomocí zvýšíte své vědomí, spirituální schopnosti, napojení na druhé, pocítíte božskou lásku, humanismus a spojení s Matkou Zemí. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši. Působí blahodárně na duševní rovnováhu, snižuje deprese, stres, podráždění. Harmonizuje čakry. Umožňuje spojení andělskou sférou i energií Matky Země.
Prodejní cena3.372 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Auralit je krystal, starý nejméně 1,2 bilionu let  a obsahuje všechny zázračné vesmírné energie. Okamžitě se spojí s energií majitele.  Je kombinací 23 drahých kamenů - ametystu, křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidocrocitu, cacoxenitu, titanitu, ajoitu, hematitu, magnetitu, pyritu,pyrolusitu, zlata, stříbra, platiny, niklu, mědi, železa, limonitu, sphaleritu, covellitu, chalcopyritu, gialitu, bornitu. Znásobuje vibrace ostatních drahých kamenů. Čistí korunní čakru, harmonizuje všechny čakry, má komplexní léčivé účinky. Vyvolá ve vás důvěru v sebe, vaši práci i vaše okolí. Zvyšuje psychické vědomí, intuici a spojuje s andělskou sférou. Jeho vibrace posílí vaše fyzické tělo a umožní vám projevit vaše talenty a dát je do služeb jak osobního, tak  i planetárního rozvoje. Tento drahý kámen disponuje velmi mocnou silou a vysokými vibracemi. Pomáhá přeměně našeho světa na vyšší vibrace. Pokud ho budete nosit při meditaci, zvýšíte své intuitivní a spirituální schopnosti, zvýšíte své vědomí, telepatické schopnosti a posílíte své celkové zdraví. Napomáhá meditaci, koncentraci, fyzickému léčení, spojení s energií Matky země a andělské sféry,chrání psychiku, uzemňuje, léčí emocionální traumata, otevírá srdce, chrání před negativitou. Umožňuje pocítit božskou lásku, vysvobodit se z pout nezdravých vztahů. Podporuje pozitivní myšlení a pocity, ideály humanismu. Pomáhá naladit se na pocity a myšlenky druhých. Přináší štěstí, zvyšuje mentální kapacity, emocionální podporu. Pomáhá uzemnění, harmonizaci čaker, fyzického, mentálního a astrálního těla, léčení zranění a narušené aury, vyrovnanost,  Energie jednotlivých krystalů se v tomto minerálu vzájemně posilují a vytvářejí symbiotický efekt. Efektivně léčí tělo, mysl a duši. Pomáhá se spojením se zdrojem bytí, přivoláním krásy, harmonizací energetického pole, odstraňuje konflikty ega. Funguje jako zrcadlo duše, napojení na astrální energie. Stimuluje optimismus, diplomacii, schopnost překonávat překážky, zlepšuje schopnost přijímání informací, Dává mladistvost i odolnost proti negativním myšlenkám. Vyrovnává mužské a ženské aspekty. Pomáhá odhalit podvody a zrady, zvyšuje intuici, stimuluje 3. oko a komunikační schopnosti. Pomáhá proměnit sny v realitu, uvolňuje blokády a umí otevřít korunní čakru, spojuje s dávnými vesmírnými civilizacemi. Vyrovnává energii kořenové čakry a čístí negativní energie. Přitahuje enegie všech aspektů života, posiluje vstřícnost, účast,  interakci, doplňuje osobní síly. Aktvuje čakry a prožívání štěstí tady a teď, naplňuje pocitem, že život je radostný.

 

Vliv na psychiku: 

Auralit léčí celé tělo.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,85 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.