Email
20200724_195048.jpg
20200724_195048.jpg 20200724_195100.jpg_1 20200724_192348.jpg_1

Náhrdelník broušený topaz, křišťál a stříbro

Složení: Broušený nebarvený světle modrý topaz super kvalita mikro broušené rondely 3,6-4 mm, broušené křišťálové soudky 10*22mm, stříbrný, ručně vyrobený korál a rozdělovače Hill Tribe stříbrné zapínání: karabina
Délka: 44,5 cm

Barva: světle modrá, bílá
Číslo produktu: 797
Charakteristika: Luxusní, jemný šperk pro lásku a přízeň osudu

Tento náhrdelník je něco opravdu úžasného. Vzácný drahokam topaz v super kvalitě oslňuje svou září. Zdobí jej atypicky broušené křišťály. Čistý design a ručně vyrobené stříbro podporuje krásu drahokamů. Neméně úžasné jsou i jejich vlastnosti – přinesou vám lásku, inspiraci a přízeň osudu. Pomáhá při seberealizaci a odstranění myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. V okolí šťastného topazu nepřežije nic negativního. Křišťál vás ochrání, dodá energii a léčí.
Prodejní cena4.758 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

Vliv na zdraví:

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.