Email
20230403_145743.jpg
20230403_145743.jpg 20230403_145711.jpg_1 20230403_145751.jpg_1

Náhrdelník chryzokol, přívěsek azurit s chryzokolem


Složení:
chryzokol přírodní, nebarvený rondely 3,5 -4 mm, autorský stříbrný přívěsek s azuritem s chryzokolem -kabošonem 28*27 mm, 28 karátů, sříbrné ručně vyrobené korálky Hill Tribe , stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: tyrkysově modrá, tmavě modrá, zelená
Číslo produktu: 1073
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, seberealizaci a lásku, duchovní rozvoj, ochranu proti stresu, lásku, harmonii.

Tento náhrdelník z výrazných tyrkysově zeleno-modrých přírodních, chryzokolů, zdobí autorský přívěsek s nádherným azuritem s chryzokolem. Posiluje tělesnou odolnost , lásku a harmonii, odolnost vůči stresu, schopnost zvládat krize, moudrost, intuici, charakter.
Prodejní cena5.578 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Chryzokol byl od dávnověku uctíván jako svatý kámen. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žit v souladu s celkem. Pomáhá soustředění v meditaci, zmírňuje neklid, pocity provinění, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pomáhá zvyšovat vědomí.

Azurit je vzácný drahý kámen, který patří k nejmocnějším. Symbolizuje vědění, moudrost, je kamenem meditace. Aktivizuje vnímavost k potřebám duše, podporuje intuici a jasnovidnost. Pomáhá zpracovat vize a sny. Učí nás pracovat na sobě, a přitom nechat věcem volný průběh, oprostit se od chtění, vášní a připoutanosti. Učí vnímat kolem sebe lásku a harmonii, pomáhá najít spřízněné duše. Pozitivně ovlivňuje charakter, posiluje nervy, paměť a koncentraci a soucit s druhými.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

 

Chryzokol léčí horečky, bolesti v krku, uvolňuje napětí šíje, harmonizuje štítnou žlázu, zabraňuje tvorbě žaludečních vředu, zmírňuje křeče a poruchy zažívání. Tiší bolesti při menstruaci, porodu a při ohroženém těhotenství., Vyrovnávají krevní tlak a neklidné srdce.Azurit pomáhá při rekonvalescenci nemocných orgánů, boří blokády, které brání rychlému uzdravení. Stimuluje štítnou žlázu a krevní oběh.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 9,16 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.