Email
STP827202.jpg
STP827202.jpg STP826042.jpg_1 STP825465.jpg_1 STP833275.jpg_1

Náhrdelník iolit, safíry srdíčka, stříbro

Složení: lolit rondely 3-3,5mm AAA, přírodní nebarvený safír brioletky ve tvaru srdce: růžové 13*13mm, zlaté 10*10mm, zlatý 16*17mm,stříbrné fazetované korále 1,8mm, stříbrné zapínání
Délka: náhrdelník 44 cm
Barva: modro-fialová, růžovo červená, zlatě žlutá
Číslo produktu: 178
Charakteristika: Něžný luxus, originalita, klid, moudrost, prosperita, harmonie duše a těla

Tento náhrdelník z iolitu zdobí nádherné velké brioletky růžových a zlatých safírů. Uvádí do souladu duši, tělo a rozum, působí blahodárně na psychiku a emoční stabilitu. Přináší prosperitu.
Prodejní cena5.741 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.

Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii. Žlutý safír přitahuje bohatství. a podněcuje rozum a soustředění.

Iolit je podobně jako safír kamenem meditace. Uvádí do souladu duši a mysl. Podněcuje intuitivní schopnosti a pomáhá na duchovní cestě. Udržuje psychickou rovnováhu. Při závažných rozhodnutích ukazuje správný směr a pomáhá našemu odhodlání dosáhnout cíle. Snižuje strach z budoucnosti a deprese.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Iolit regeneruje zažívací trakt, pomáhá v jeho léčbě při nádorových onemocněních. Povzbuzuje funkci žláz, napomáhá látkové výměně. Snižuje krevní tlak, podporuje látkovou výměnu. Tiší bolesti a křeče.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.