Email
20200327_113954.jpg_1
20200327_113954.jpg_1 20200327_113901.jpg_1 20200327_112326.jpg_1

Náhrdelník kyanit, křišťál, stříbro, přírodní perla srdce

Složení: Křištál korále broušené 8 mm, kyanit broušené nugety 9-19*4 mm, přírodní sladkovodní perla ve tvaru srdce,stříbrné fazetované mini korálky, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 44 cm
Barva: bílá, modrá
Číslo produktu: 746
Charakteristika: Krásný, elegantní, silný, ochranný náhrdelník

Tento náhrdelník je opravdu něco extra. S exkluzivními těmně modrými broušenými kyanity kontrastuje velká přírodní zářivá perla ve tvaru srdce. Ochrání vás, dodá energii, zlepší paměť, odstraní blokády. S jeho pomocí se vymaníte z roli oběti osudu, napravíte minulé chyby a dosáhnete duševní integrity. Podněcuje duševní schopnosti, intuici a komunikační schopnosti. Pomáhá duševnímu vývoji.
Prodejní cena4.643 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

Kyanit vám přinese klid a vyrovnanost. Jeho vysoké vibrace podněcují duševní schopnosti a intuici a logické myšlení. Pomůže vám naladit se na vnitřní vedení a integritu. Vyvolává soucit a spokojenost a odbourává strach, iluze a bloky. Pomáhá sebevyjádření a komunikaci. Pokud máte pocit, že jste obětí neodvratného či neúprosného osudu, pomůže vám se od této představy oprostit a poradí, jak napravit minulé chyby.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

 

Vliv na zdraví:

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

Kyanit obnovuje vyváženou energii orgánů, stabilizuje geomagnetické pole. Léčí urogenitální problémy, krk, mozek, infekce a krevní tlak. Snižuje bolest. Odstraňuje nadváhu. Modrý kyanit léčí hlasivky a krk.

Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánětu dýchacích cest. Posiluje nervy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,59
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.