Email
20200724_195436.jpg
20200724_195436.jpg 20200724_195457.jpg_1 20200724_192112.jpg_1

Náhrdelník kyanit, perly markýza, stříbrný list

Složení: kyanit přírodní broušené nugety -11 mm, přírodní sladkovodní perly ve tvaru markýza 13,5 mm, stříbrný, ručně vyrobený autorský přívěsek list, fazetované mini korálky, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 46 cm
Barva: bílá, tmavě modrá
Číslo produktu: 794
Charakteristika: Krásný, elegantní, silný, šperk pro vyrovnanost, integritu, komunikační schopnosti a duchovní rozvoj.

Tento náhrdelník je jemný, ale výrazný. S exkluzivními zářivými temně modrými broušenými kyanity kontrastují atypické ploché perly a autorský stříbný list. Přinese vám klid a vyrovnanost, odstraní blokády. S jeho pomocí se vymaníte z roli oběti osudu, napravíte minulé chyby a dosáhnete duševní integrity. Podněcuje duševní schopnosti, intuici a komunikační schopnosti. Pomáhá duševnímu vývoji. Můžete si k němu dopřát i náramek, č. 771.
Prodejní cena4.987 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Kyanit vám přinese klid a vyrovnanost. Jeho vysoké vibrace podněcují duševní schopnosti a intuici a logické myšlení. Pomůže vám naladit se na vnitřní vedení a integritu. Vyvolává soucit a spokojenost a odbourává strach, iluze a bloky. Pomáhá sebevyjádření a komunikaci. Pokud máte pocit, že jste obětí neodvratného či neúprosného osudu, pomůže vám se od této představy oprostit a poradí, jak napravit minulé chyby.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

 

Vliv na zdraví:

 

Kyanit obnovuje vyváženou energii orgánů, stabilizuje geomagnetické pole. Léčí urogenitální problémy, krk, mozek, infekce a krevní tlak. Snižuje bolest. Odstraňuje nadváhu. Modrý kyanit léčí hlasivky a krk.

Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánětu dýchacích cest. Posiluje nervy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,96
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.