Email
WP_20180619_0155.jpg
WP_20180619_0155.jpg WP_20180619_0155.jpg_product WP_20180619_0155.jpg_product WP_20180619_0155.jpg_product

Náhrdelník lapis lazuli, filigránový přívěs s azuritem, bali korále

Složení: Složení: lapis lazuli koráleve 14 - 16 mm, lapis lazuli AAA korále 4 mm, azurit (skvělá kvalita) přívěs ovál, fasovaný ve filigránovém stříbře 45*25 mm, stříbrné ručně vyrobené bali korále 10*10 a 7*10 mm, stříbrné bicone tuby Hill Tribe 3*7 mm, stříbrné rozdělovače 6 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 42,5 cm
Barva: indigově modrá, azurově modro-zelená
Číslo produktu: 548
Charakteristika: Výrazný, originální náhrdelník pro duchovní rozvoj, ochranu, harmonii, odolnost vůči stresu a překonání osudových ran.

Tento výrazný, orientální náhrdelník z lapisu lazuli zdobí úžasný, velký filigránový přívěs z čistě sytě zeleno-modrého azuritu. a krásné bali korále. Poskytne vám ochranu, lásku, soucit a harmonii. Pomáhá v rozvoji charakteru a duchovnímu rozvoji. Ochrání proti duševním útokům, dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy a konflikty, Podpoří zodpovědnost, poctivost, posiluje nervy a paměť.
Array
Prodejní cena5.128 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Azurit je vzácný drahý kámen, který patří k nejmocnějším. Symbolizuje vědění, moudrost, je kamenem meditace. Aktivizuje vnímavost k potřebám duše, podporuje intuici a jasnovidnost. Pomáhá zpracovat vize a sny. Učí nás pracovat na sobě, a přitom nechat věcem volný průběh, oprostit se od chtění, vášní a připoutanosti. Učí vnímat kolem sebe lásku a harmonii, pomáhá najít spřízněné duše. Pozitivně ovlivňuje charakter, posiluje nervy, paměť a koncentraci a soucit s druhými.

Lazurit, neboli lapis lazuli je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání.

 

 

Vliv na zdraví:

Azurit pomáhá při rekonvalescenci nemocných orgánů, boří blokády, které brání rychlému uzdravení. Stimuluje štítnou žlázu a krevní oběh.

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 20,02 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.