Email
20210804_141939.jpg
20210804_141939.jpg 20210804_142405.jpg_1

Náhrdelník larimar, křištál, perly, pozlacený stříbrný disk

Složení: Larimar broušené korálel AAA 8 mm. fazetované nugety tibetský kříšťál 10 mm, sladkovodní Biwa perly 30 mm, 24k pozlacené stříbro Hill Tribe, disk 28 mm, mini korálky, zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 49 cm
Barva: modro-bílá, smetanová
Číslo produktu: 945
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, balzám pro zraněnou duši, pomoc při vyřešení nepřekonatelných problémů, energie, ochrana.

Tento šperk ze vzácného larimaru je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a otevřít se klidu a lásce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Perly pomohou duchovnímu vývoji. Křišťál dodá energii a zdraví.
Prodejní cena5.318 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

 

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně. Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

 

 

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 10,17 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.