Email
20240425_132629.jpg
20240425_132629.jpg 20240425_132115.jpg_1 20240425_132657.jpg_1

Náhrdelník larimar, měsíční kámen, stříbro, stříbrný přívěsek korálový květ s larimarem 2

Složení: Larimar A soudky 7 mm, měsíční kámen broušené rondely 4 mm, autorský stříbrný přívěsek s larimarem AAA+++ 15k 21*15 mm, Hill Tribe stříbné komponenty a zapínání, ocelovo- silikonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: tyrkysově světle modrá, bílá
Číslo produktu: 1101
Charakteristika: Harmonie, balzám pro zraněnou duši, láska, klid, vyrovnanost

Tento výjimečný šperk zdobí originální autorský přívěsek s naprosto exkluzivním, nádherným, vzácným larimarem. Je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a neuzavírat své srdce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Pomůže se zbavit viny a strachu a starých traumat a vzít život do vlastních rukou. Přinese lásku a harmonii, podporuje meditaci.
Prodejní cena6.157 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

 Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 15,16 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.