Email
20240314_155017.jpg
20240314_155017.jpg 20240314_154955.jpg_1 20240314_155253.jpg_1

Náhrdelník malachit, spinel, stříbrné disky

Složení:přírodní, nerekonstruovaný malachit heishi disky 9-14 mm, černý spinel rondely 6 mm, ručně vyrobené stříbrno Hill Tribe broušené disky 9-14 mm, fazetované korálky, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: černá, sytě zelená, tmavě zelená, černá
Číslo produktu: 1107
Charakteristika:: Náramek se silnými vibracemi pro ochranu před negativními energiemi, duševní rovnováhu, vývoj osobnosti, harmonii, sebepoznání a odstranění starých vzorců chování.

Tento krásný, výrazný šperk z malachitu otevírá srdce a je kamenem proměny. Hojí stará emocionální zranění, pomáhá odpuštění a probouzí v duši harmonii. Podporuje kreativitu a rychlé, správné rozhodování. Je ochranným kamenem proti negativním energiím, stejně tak jako spinel. Ten navíc podporuje duševní rovnováhu a kreativitu.
Prodejní cena7.925 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Malachit je velmi mocný kámen, který zelisuje kladné i záporné energie, pohlcuje negativní energie ze země i elektrosmog. Učí nás přijímat světlé i temné stránky života, přijímat s trpělivostí a klidem i zlo, a učí nás, že i nepřízeň osudu a neúspěch mají smysl pro náš vývoj. Malachit je pomocníkem všem, kteří poznají své vlastní chyby a chtějí se z nich poučit. Podporuje koordinaci obou mozkových hemisfér, a harmonizuje tak rozum s city. S jeho pomocí objevíme a odstraníme staré nefunkční vzorce chování a budeme si plně užívat života. Podporuje kreativitu a změnu, probouzí v nás lásku ke všemu živému. Působí hojivě na citové problémy a probouzí v duši harmonii a mír. Potlačuje ostych vyjadřovat city navenek, pomáhá docházet k rychlým a intuitivně správným rozhodnutím. Uvolňuje blokády a hluboká emocionální zranění, která nám brání ve vztahu odpouštět, odložit zatrpklost a milovat.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.

Vliv na zdraví:

Malachit podporuje sebeuzdravující proces, zejména v době rekonvalescence. Při nošení na srdeční čakře podporuje srdeční činnost. Podporuje funkci žaludku a sleziny. Léčí oslabený zrak, astma, koliky, otravy a menstruační problémy. Zmírňuje průběh roztroušené sklerózy.

 

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,07g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.