Email
20210601_112213.jpg
20210601_112213.jpg 20210601_112022.jpg_1 20210601_112110.jpg_1 20201202_151916.jpg_1

Náhrdelník malachit, stříbrný přívěsek s azuritem-malachitem


Složení:
Malachit chipsy 4.6 mm, autorský stříbrný přívěs 55*24 mm s azuritem-malachitem, ručně vyrobené stříbrné korále Hill tribe, stříbrné zapínání, prodlužovací řetízek, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 57 - 76 cm
Barva: tyrkysově modrá, zelená, černá
Číslo produktu: 850
Charakteristika: Originální šperk pro ochranu před negativní energií, harmonizaci rozumu s city

Tento originální šperk upoutá autorským přívěskem s exkluzivním azuritem-malachitem. Poskytne vám silnou energii, pomoc v beznaději, vyléčení hlubokých zranění, lásku a odpuštění. Ochrání před negativními energiemi, harmonizuje rozum s city. Pomůže odstranit blokády, užívat si života, vnést do života klid a harmonii.
Prodejní cena4.751 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Azurit s malachitem je vzácný drahý kámen, který přináší spojení vlastností azuritu a malachitu. Je velmi silným zdrojem energie. Otevírá cestu k duchovnímu vidění, otevírá třetí oko. Pomáhá odstraňovat zažité myšlenkové stereotypy. Podporuje koordinaci obou mozkových hemisfér, a harmonizuje tak rozum s city. Uvolňuje potlačené emoce, citové blokády a hluboká emocionální zranění, která nám brání ve vztahu odpouštět, odložit zatrpklost a milovat. Přináší naději v čase, kdy nás bolest a neštěstí uvrhnou do beznaděje. 

Malachit je velmi mocný kámen, který zelisuje kladné i záporné energie, pohlcuje negativní energie ze země i elektrosmog. Učí nás přijímat světlé i temné stránky života, přijímat s trpělivostí a klidem i zlo, a učí nás, že i nepřízeň osudu a neúspěch mají smysl pro náš vývoj. Malachit je pomocníkem všem, kteří poznají své vlastní chyby a chtějí se z nich poučit. Podporuje koordinaci obou mozkových hemisfér, a harmonizuje tak rozum s city. S jeho pomocí objevíme a odstraníme staré nefunkční vzorce chování a budeme si plně užívat života. Podporuje kreativitu a změnu, probouzí v nás lásku ke všemu živému. Působí hojivě na citové problémy a probouzí v duši harmonii a mír. Potlačuje ostych vyjadřovat city navenek, pomáhá docházet k rychlým a intuitivně správným rozhodnutím. Uvolňuje blokády a hluboká emocionální zranění, která nám brání ve vztahu odpouštět, odložit zatrpklost a milovat.

 

  

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Azurit s malachitem preventivně zabraňuje vzniku psychosomatických nemocí, posiluje imunitní systém, zabraňuje vzniku nádorů a pomáhá tělu zbavit se jedovatých látek v těle. Aktivuje činnost jater, žlučníku a žláz. Ve formě vody čistí pleť.

Malachitodporuje sebeuzdravující proces, zejména v době rekonvalescence. Při nošení na srdeční čakře podporuje srdeční činnost. Podporuje funkci žaludku a sleziny. Léčí oslabený zrak, astma, koliky, otravy a menstruační problémy. Zmírňuje průběh roztroušené sklerózy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 13,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.