Email
20200228_133123.jpg_1
20200228_133123.jpg_1 20200228_133030.jpg 20200228_132004.jpg_1 20200228_133228.jpg_1

Náhrdelník měsíční kámen a růženín, stříbrné disky 2

Složení: Měsíční kámen duhový AAA rondely 8-9 mm, madagaskarský růženín korál AAA 20 mm, ručně vyrobené broušené disky stříbro 10 mm, stříbrné zapínání, nylonovo-ocelové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: bílá s modrými duhovými odlesky, růžová
Číslo produktu: 192
Charakteristika: Design, ženskost, intuice, empatie, láska

Tento krásný elegantní šperk v působivé kombinaci bílé a růžové je něžný a ženský, stejně jako jsou i vibrace měsíčního kamene a růženínu. Mikro broušené měsíční kameny v nejvyšší kvalitě jsou opravdu nádherné - vrhají modré odlesky na všechny strany. Podpoří ve vás ženskou citlivou energii, zvýší emoční inteligenci. Uklidní přehnané emoce, zvyšuje empatii a duševní schopnosti. Růženín otevře Vaše srdce lásce a pomůže zhojit duševní bolest. Podpoří tvůrčí schopnosti.

Prodejní cena6.236 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti. 

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

 

Vliv na zdraví:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku. Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,9 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.