Email
20220416_190945.jpg
20220416_190945.jpg 20220416_191140.jpg_1 20220416_191125.jpg_1

Náhrdelník měsíční kámen, přívěsek amazonit, stříbro

Složení: Měsíční kámen duhový heishi korále AAA+ 4 mm, autorský stříbrný přívěsek s amazonitem, kabošon 19mm. stříbrné, ručně vyrobené korálky a komponenty Hill Tribe ,stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: světle tyrkysově zelená, bílá
Číslo produktu: 991
Charakteristika: Něha, jemnost, ochrana

Toto je originální šperk z exkluzivního duhového měsíčního kamene, ozdobeného autorským přívěskem s nádherným amazonitem. Amazonit vás ochrání před škodlivým elektrosmogem. Působí hojivě na citová traumata a tendenci stavět se do role oběti. Posiluje vitalitu a zbavuje lpění na hmotných věcech.. Zvyšuje empatii, intuici a emoční inteligenci.
Prodejní cena5.181 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Šperk z amazonitu by měl patřit do vaší základní výbavy. Pohlcuje záření z telefonu, mikrovlnky, elektrických přístrojů. Hojí citová traumata, a pocit obětního beránka. zmenšuje obavy a strach. Odstraní negativní energii, když se rozčílíte. Posiluje vitalitu, zbavuje egoismu a lpění na věcech. Byl ceněn už v dávných civilizacích jako svatý kámen.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti. Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Amazonit léčí zubní kaz, osteoporózu, nedostatek vápníku. Tlumí migrény. Pomáhá při porodu. Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,47 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.