Email
20231101_155938.jpg
20231101_155938.jpg 20231101_155943.jpg_1 20231101_154221.jpg_1

Náhrdelník modry přírodní tyrkys, stříbrný přívěsek malachit chryzokolem, stříbro


Složení:
Tyrkys přírodní, nebarvený ,rondely, autorský stříbrný přívěsek s malachitem-chryzokolem -kabošonem 42*29 mm, 54k, sříbrné ručně vyrobené disky a korále Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 44 cm
Barva: tyrkysově modrá, tmavě zelená
Číslo produktu: 1099
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, seberealizaci a lásku, duchovní rozvoj, ochranu proti stresu, virům.

Tento mocný náhrdelník z výrazných tyrkysově modrých přírodních, nebarvených tyrkysů, zdobí autorský přívěsek s nádherným, exkluzivním malachitem s chryzokolem. Posiluje tělesnou odolnost , lásku a harmonii, odolnost vůči stresu, schopnost zvládat krize, moudrost, intuici, vědomí. Harmonizuje rozum s city a pomáhá hojit emocionální zranění a nastolit mír a harmonii v duši. Pohlcuje elektrosmog. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to ochrana proti virům, láska, seberealizace či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené howlity nebo magnezity.


Prodejní cena9.262 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

Chryzokol byl od dávnověku uctíván jako svatý kámen. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žit v souladu s celkem. Pomáhá soustředění v meditaci, zmírňuje neklid, pocity provinění, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pomáhá zvyšovat vědomí.

Malachit je velmi mocný kámen, který zelisuje kladné i záporné energie, pohlcuje negativní energie ze země i elektrosmog. Učí nás přijímat světlé i temné stránky života, přijímat s trpělivostí a klidem i zlo, a učí nás, že i nepřízeň osudu a neúspěch mají smysl pro náš vývoj. Malachit je pomocníkem všem, kteří poznají své vlastní chyby a chtějí se z nich poučit. Podporuje koordinaci obou mozkových hemisfér, a harmonizuje tak rozum s city. S jeho pomocí objevíme a odstraníme staré nefunkční vzorce chování a budeme si plně užívat života. Podporuje kreativitu a změnu, probouzí v nás lásku ke všemu živému. Působí hojivě na citové problémy a probouzí v duši harmonii a mír. Potlačuje ostych vyjadřovat city navenek, pomáhá docházet k rychlým a intuitivně správným rozhodnutímUvolňuje blokády a hluboká emocionální zranění, která nám brání ve vztahu odpouštět, odložit zatrpklost a milovat.

 

 

Vliv na zdraví:

Tyrkys osiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Chryzokol léčí horečky, bolesti v krku, uvolňuje napětí šíje, harmonizuje štítnou žlázu, zabraňuje tvorbě žaludečních vředu, zmírňuje křeče a poruchy zažívání. Tiší bolesti při menstruaci, porodu a při ohroženém těhotenství., Vyrovnávají krevní tlak a neklidné srdce.Azurit pomáhá při rekonvalescenci nemocných orgánů, boří blokády, které brání rychlému uzdravení. Stimuluje štítnou žlázu a krevní oběh.

Malachit podporuje sebeuzdravující proces, zejména v době rekonvalescence. Při nošení na srdeční čakře podporuje srdeční činnost. Podporuje funkci žaludku a sleziny. Léčí oslabený zrak, astma, koliky, otravy a menstruační problémy. Zmírňuje průběh roztroušené sklerózy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 15,1g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.