Email
20190731_134135.jpg_product_product
20190731_134135.jpg_product_product 20190731_134135.jpg

Náhrdelník prehnit, sříbrný přívěsek amonit s kalcitem, křišťálem a hematitem

REZERVOVÁNO ML
Složení:
prehnit rondely heishi 5 mm, stříbrný autorský přívěsek s amonitem (zkamenělina, obsahuje kalcit, hematit, křišťál) 30*30 mm, stříbrné rozdělovače Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko..
Délka: 42 cm
Barva: černá, světle zelená, oranžová, bílá.
Číslo produktu: 692
Charakteristika:
Šperk pro bezpodmínečnou lásku, ochranu, energii, sebepoznání, vitalitu, rozhodnost, odolnost, psychickou vyrovnanost.

Tento originální náhrdelník z prehnitu jsem ozdobila autorským přívěskem s exkluzivním marockým amonitem. Jeho účinky jsou opravdu komplexní. Je vhodný pro hledající. Poskytne bezpodmínečnou lásku, ochranu, sebepoznání a vhled. Uzdravuje a harmonizuje okolní prostředí, zahání deprese a potřebu hromadit. Dává energii, vitalitu, rozhodnost, vyrovnanost, uzemňuje.
Prodejní cena3.865 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 Prehnit je kamenem bezpodmínečné lásky, kromě toho je to jeden ze silných mystických kamenů, napomáhajících sebepoznání a léčení druhých. Učí vhledu do duše své i jiných. Poskytuje ochranný štít energie, který vám pomůže vytvořit své ochranné hranice a harmonizuje a uzdravuje okolní prostředí. Je proto skvělým kamenem pro feng-šuej (vedle křišťálu, ametystu, růženínu a citrínu). Potlačuje potřebu hromadění, zahání noční můry a deprese.

Oranžový kalcit podporuje intuici a rychlé rozhodování a vitalitu.

Hematit uzemňuje,  podporuje sílu a vitalitu, potlačuje nejistotu a beznaděj. Aktivuje vůli a rozhodnost, odstraňuje psychické výkyvy. Pomáhá při meditaci, přináší vnitřní klid a pocit ochrany a bezpečí.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

 

Vliv na zdraví:

Prehnit je dobrým pomocníkem při diagnostikování, léčí ledviny, močový měchýř, brzlík, ramena, hruď a plíce a arteriosklerózu. Pomáhá při dietách, zvyšuje potenci a regeneruje.

Oranžový kalcit pomáhá léčit kostní nemoci, snižuje nevolnosti, podporuje trávící ústrojí.

Hematit podporuje tvorbu čerevených krvinek, posiluje krevní oběh, srdce, plíce, játra, ledviny a slezinu. Pomáhá při menstruačních bolestech a nepravidelnostech. Působí proti nespavosti. Nepoužívejte při zánětech.

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,77 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.