Email
20190110_140601.jpg
20190110_140601.jpg 20190110_140601.jpg_product

Náhrdelník přírodní arizonský tyrkys, stříbrný korál s disky

REZERVACE ML Složení: Tyrkys Kingmann arizonský, přírodní, nebarvený, chipsy 12-14 mm, sříbrné ručně vyrobené broušené disky 10 mm, stříbrný broušený korál 10 mm, stříbrný řetěz 6 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 42 - 50 cm
Barva: tyrkysově modrá
Číslo produktu: 635
Charakteristika: Luxusní originíální náhrdelník pro ochranu, seberealizaci a lásku.

Tento originální náhrdelník jsem vyrobila z nádherných sytě tyrkysově modrých přírodních arizonských tyrkysů . Design je čistý elegantní, a zároveň výrazný. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to láska, ochrana, seberealizace či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou levné barvené howlity nebo magnezity.


Array
Prodejní cena4.650 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Tyrkys osiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 16,09 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.