Email
20210305_131224.jpg
20210305_131224.jpg 20210305_131251.jpg_1

Náhrdelník přírodní korál, azurit s chryzokolem, stříbro

Složení: Složení: červený přírodní korál tuby, azurit s chryzokolem kabošon kapka 38*26 mm, 55 k, ručně vyrobené stríbro Hill Tribe - motané rondely, rozdělovače, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 45 cm
Barva: červená, tyrkysově zelená
Číslo produktu: 874
Charakteristika: Výrazný, originální náhrdelník pro lásku a touhu, ochranu, odolnost vůči stresu a duchovní vývoj
Tento výrazný náhrdelník jsem vyrobila z přírodních červených korálů, které zdobí krásný, nezvykle zabarvený azurit s chryzokolem. Působí výrazně, a přitom elegantně. Přinese vám lásku, pokoru, soucit a harmonii. Podporuje sexuální touhu a plodnost. Stimuluje duchovní vývoj, upevňuje charakter. Posiluje nervy, duševní stabilitu a paměť.
Prodejní cena5.386 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku. Růžový korál přináší harmonii a vnitřní klid, mírní deprese, citová vzrušení.

Azurit je vzácným kamenem, který patří k nejmocnějším. Symbolizuje vědění, moudrost, je kamenem meditace. Aktivizuje vnímavost k potřebám duše, podporuje intuici a jasnovidnost. Pomáhá zpracovat vize a sny. Učí nás pracovat na sobě, a přitom nechat věcem volný průběh, oprostit se od chtění, vášní a připoutanosti. Učí vnímat kolem sebe lásku a harmonii, pomáhá najít spřízněné duše. Pozitivně ovlivňuje charakter, posiluje nervy, paměť a koncentraci a soucit s druhými.

Chryzokol byl od dávnověku uctíván jako svatý kámen. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žit v souladu s celkem. Pomáhá soustředění v meditaci, zmírňuje neklid, pocity provinění, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pomáhá zvyšovat vědomí.

 

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti.

Azurit pomáhá při rekonvalescenci nemocných orgánů, boří blokády, které brání rychlému uzdravení. Stimuluje štítnou žlázu a krevní oběh.

Chryzozol léčí horečky, bolesti v krku, uvolňuje napětí šíje, harmonizuje štítnou žlázu, zabraňuje tvorbě žaludečních vředu, zmírňuje křeče a poruchy zažívání. Tiší bolesti při menstruaci, porodu a při ohroženém těhotenství., Vyrovnávají krevní tlak a neklidné srdce.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.