Email
20190626_202957.jpg
20190626_202957.jpg 20190626_202957.jpg_product 20190626_202957.jpg_product

Náhrdelník přírodní korál, larimar, stříbrné disky

Složení: Složení: Přírodní nebarvený starožitný středomořský lososový korál: nuget 20*12 mm, heishi korále 6-7 mm a 12 mm, larimar chipsy 13-15 mm, stříbrné broušené disky 12,5, 10 a 6 mm. stříbrné fazetované tuby. stříbrné zapínání
Délka: 42 cm
Barva: lososově oranžová, světle modrá.
Číslo produktu: 671
Charakteristika: Elegantní, výrazný náhrdelník pro lásku, vnitřní klid, vyrovnanost, vyřešení problémů a zhojení traumat.

Tento elegantní náhrdelník jsem vyrobila ze starožitného lososového středomořského korálu, který doplňuje vzácný larimar. Přinese vám lásku, vnitřní klid, duševní vyrovnanost a harmonii. Pomůže zbavit se škodlivých vzorců chování, vyřešit problémy a vyléčit stará traumata. Podporuje ženskost a duchovní rozvoj.
Array
Prodejní cena8.144 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku. Růžový korál přináší harmonii a vnitřní klid,mírní deprese, citová vzrušení.

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

 

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu.

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 10,11 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.