Email
20210707_153429.jpg_1
20210707_153429.jpg_1 20210707_135329.jpg_1 20210707_154349.jpg_1 20210707_153451.jpg_1

Náhrdelník přírodní korál, malachit, láva a stříbro

Složení:přírodní nerekonstruovaný malachit AAA heishi korále, přírodní nebarvený korál chipsy 8-10 mm, lává rondely 8 mm, stříbrný filigránový přívěsek s přírodním malachitem AAA, ručně vyrobené berberské stříbro, stříbrné zapínání.
Délka: 45 mm
Barva: tmavě zelená, trávově zelená, cihlově červená, černá
Číslo produktu: 934
Charakteristika:: Orientální náhrdelník se silnými vibracemi pro vývoj osobnosti, harmonii, sebepoznání a odstranění starých vzorců chování, lásku, soucit, mateřství.

Tento orientální šperk jsem vyrobila z nádherného přírodního korálu a ozdobila starožitným berberským stříbrem a velkým filigránovým přívěskem s nádherným malachitem. Šperk z malachitu otevírá srdce a je kamenem proměny. Hojí stará emocionální zranění, pomáhá odpuštění a probouzí v duši harmonii. Podporuje kreativitu a rychlé, správné rozhodování. Je ochranným kamenem proti negativním energiím. Korál v sobě nese energii lásky, soucitu a mateřství.

Prodejní cena5.185 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Malachit je velmi mocný kámen, který zelisuje kladné i záporné energie, pohlcuje negativní energie ze země i elektrosmog. Učí nás přijímat světlé i temné stránky života, přijímat s trpělivostí a klidem i zlo, a učí nás, že i nepřízeň osudu a neúspěch mají smysl pro náš vývoj. Malachit je pomocníkem všem, kteří poznají své vlastní chyby a chtějí se z nich poučit. Podporuje koordinaci obou mozkových hemisfér, a harmonizuje tak rozum s city. S jeho pomocí objevíme a odstraníme staré nefunkční vzorce chování a budeme si plně užívat života. Podporuje kreativitu a změnu, probouzí v nás lásku ke všemu živému. Působí hojivě na citové problémy a probouzí v duši harmonii a mír. Potlačuje ostych vyjadřovat city navenek, pomáhá docházet k rychlým a intuitivně správným rozhodnutím. Uvolňuje blokády a hluboká emocionální zranění, která nám brání ve vztahu odpouštět, odložit zatrpklost a milovat.

Červené korály symbolizují lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku. 

Vliv na zdraví:

Malachit podporuje sebeuzdravující proces, zejména v době rekonvalescence. Při nošení na srdeční čakře podporuje srdeční činnost. Podporuje funkci žaludku a sleziny. Léčí oslabený zrak, astma, koliky, otravy a menstruační problémy. Zmírňuje průběh roztroušené sklerózy.

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 14,89 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.