Email
20190712_162507.jpg
20190712_162507.jpg 20190712_162507.jpg_product 20190712_162507.jpg_product

Náhrdelník růženín, stříbrný přívěs s krajkovým achátem

Složení: Stříbrný autorský přívěs krajkový crazy achát 47*21 mm (kabošon), růženín fazetované rondely 4 mm, stříbrné tuby bambus Hill tribe 2*4 mm, stříbrný prodlužovací řetízek a zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 45 -53 cm
Barva: červeno-růžová, růžová
Číslo produktu: 617
Charakteristika: Ženskost, láska, uzemnění, sebedůvěra, odvaha

Tento výjimečný originální šperk zdobí velký autorský přívěs z achátu s krajkovou kresbou v červdných arůžových tónech, nu. Uzemní, dodá odvahu, sebedůvěru a pomůže sebepřijetí., Otevře srdce lásce a pomůže zhojit duševní bolest. Podpoří tvůrčí schopnosti. Můžete jej nosit na srdeční čakře nebo si jej prodloužit.
Array
Prodejní cena5.984 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe a podporuje sebedůvěru. Překonává negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu. Podporuje zdárný porod. Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti. 

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 16,95 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.